TripleVolley.nl
Triplevolley.nl
Panzeri
Artikelen
Merken
Zoeken
 
Uitgebreid zoeken

Mizuno Wave Tornado 6
[Begin 2011]

Maak je keuze:



LAATSTE MATEN! Dus OP=OP!
Kleurstelling: wit/zwart/rood
LET OP: nog maar een paar maten beschikbaar!

De Mizuno Wave Tornado 6 is een stabiele schoen die uitermate geschikt is voor indoor volleyballers. In de hiel van de schoen zit een Infinity Wave systeem die zorgt voor maximale demping en optimale stabiliteit. De bovenste Wave op de schoen zorgt ervoor dat ook het voorste gedeelte van je voet veel stabieler in de schoen zit. Daar is ook nog extra VS-1 geplaatst voor een uitstekende demping. De PU teenbeschermer zorgt voor een extra duurzame bescherming. De buitenzool van de Mizuno Wave Tornado is gemaakt van HG rubber en is extra stroef.

Net als alle andere Wave Tornado modellen is ook dit type voorzien van AP+ en Dynamotion Fit. AP is heel licht materiaal en AP+ is de verbeterde versie die naast demping ook veel veerkracht geeft. Dynamotion Fit zorgt voor een natuurlijke en soepele beweging van de schoen.

Nieuw aan de Wave Tornado 6 is het bovenwerk dat voor een nog betere stabiliteit zorgt. Daarnaast is er gekozen voor een andere opbouw van de neus.

Deze schoen is aanbevolen voor de competitieve indoor volleyballer die op zoek is naar een stabiele schoen met veel demping.

Adviesprijs: €139.95, nu in onze webshop: €114.95

Is jouw maat uitverkocht of wil je liever een meer spectaculaire kleur? Vanaf juli 2011 is de Mizuno Wave Tornado 6 ook verkrijgbaar in de kleurstelling rood/zwart/goud.




Veel gestelde vragen / FAQ  | Over Triple Volley  | Algemene voorwaarden  | Contact  |


Copyright © 2012 Triplevolley.nl